dom w Twoich rękach

Baterie i akcesoria

Poznaj nowy wymiar prac w ogrodzie i wokół domu.

Bez kabli, bez problemów!

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu PHG 18-45

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu PHG 18-45
Mierzą wysoko!

Wysoki, okazały żywopłot to nasz najlepszy sojusznik w, niełatwej dziś, walce o prywatność. Doskonale zasłania naszą posesję, tworząc zaciszne miejsce, które jest tylko dla nas. Wielu właścicieli ogrodów jest, bardzo słusznie z resztą, zadowolonych z tego, że posiadają taką ochronę przed ciekawskim wzrokiem. Jednak utrzymanie wysokiego żywopłotu nastręcza często wielu trudności. Aby go przyciąć nierzadko musimy używać drabiny, co bywa kłopotliwe. Jak to dobrze, że pojawiły się nowe akumulatorowe nożyce do żywopłotu PHG. Zasilane baterią o mocy 18 V sprostają nawet bardzo wysokim żywopłotom. Bez potrzeby sięgania po drabinę. Łatwo i szybko wyczarujesz piękny, zadbany żywopłot.  

Nożyce do żywopłotu PHG

Dzięki diamentowo szlifowanemu  ostrzu nożyce PHG zapewniają doskonałe efekty pracy. Są precyzyjne, dokładne i skuteczne. Długość ostrza wynosi 45 cm a rozstaw zębów na poziomie 18 milimetrów sprawia, że tną nawet grubsze gałęzie bez żadnego problemu. Mało tego, posiadają jeszcze dodatkową funkcję cięcia, przez co żadne zadanie im nie straszne. Dzięki specjalnej przedłużce, o łatwym montażu na szybkozłączce nożyce PHG Kärcher radzą sobie nawet z wyrównywaniem żywopłotów wysokich na cztery metry! Regulacja głowicy tnącej zapewnia także, że jeśli poczujemy w sobie duszę artysty, to możemy precyzyjnie kształtować w dowolne formy naszą zieleń wokół domu. Ścięte pędy są podmiatane dzięki specjalnej funkcji, dzięki czemu po pracy łatwo zaprowadzisz porządek i ład zbierając z ziemi ścięte gałązki. Specjalny hak pozwala ergonomicznie przechowywać narzędzie w garażu czy piwnicy, gdzie zajmuje ono bardzo mało miejsca.

Dla maksymalnej elastyczności i bezpieczeństwa

Zasilanie baterią to bezsporny atut nożyc PHG. Praca jest swobodna i dużo łatwiejsza. A doskonała jakość ogniw baterii litowo – jonowych zapewnia długą żywotność. Osłona ostrza stanowi skuteczne zabezpieczenie a pasek na ramię zapewnia, że podczas dłuższej pracy nie odczujemy zmęczenia, bólu ramion i rąk.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i ich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.