dom w Twoich rękach

Baterie i akcesoria

Poznaj nowy wymiar prac w ogrodzie i wokół domu.

Bez kabli, bez problemów!

Jedyne takie bateryjne narzędzie ogrodowe 3 w 1

Jedyne takie bateryjne narzędzie ogrodowe 3 w 1
Odkurzacz akumulatorowy do liści Kärcher BLV

Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne. Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie duże ilości pozostałości organicznych m.in. liści, co daje się we znaki zwłaszcza jesienią. Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści Kärcher BLV każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niechciane elementy, a dodatkowo urządzenia te potrafią także rozdrobnić je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach z baterią 18 lub 36 V. W zależności od wielkości działki i częstotliwości prowadzenia prac, każdy znajdzie urządzenie skrojone na miarę swojego ogrodu.

Odkurzacz akumulatorowy do liści BLV 18-200

Odkurzacz do liści BLV 18-200 z akumulatorem 18 V idealnie sprawdzi się podczas drobniejszych prac w ogrodzie. Za pomocą przełącznika umieszczonego z boku urządzenia użytkownik wygodnie przełącza między dwiema funkcjami: „Wydmuch” lub „Zasysanie”. Moc i prędkość można płynnie regulować w  zależności od zadania jakie wykonujemy. Model ten posiada także swego rodzaju „turbodoładowanie”: gdy potrzebujemy większej mocy, można uruchomić funkcję Turbo Boost. Urządzenie jest niezwykle ergonomiczne: w trybie ssania  Kärcher BLVmożna wygodnie prowadzić, jak odkurzacz, po ziemi za pomocą dwóch rolek prowadzących umieszczonych na przednim końcu oddzielnej rury ssącej. Dzięki pojemności zbiornika 45 litrów można pracować przez dłuższy czas bez przerw. Prędkość przepływu powietrza w funkcji dmuchawy wynosi maksymalnie 200 km/h, natomiast w trybie ssania 130 km/h.

Odkurzacz akumulatorowy do liści BLV 36-240

Urządzenie BLV 36-240 jest zalecane do większych zadań ogrodniczych lub bardziej intensywnych prac. BLV 36-240 ma także większą moc ssania, co naprawdę wyróżnia go podczas odkurzania mokrych liści czy innych zanieczyszczeń organicznych.

Zarówno urządzenie BLV 18-200, jak i  BLV 36-240 są napędzane solidnym, bezszczotkowym silnikiem. Dzięki ergonomicznym uchwytom ciężar rozkłada się równomiernie podczas pracy, a pasek na ramię pomaga użytkownikowi i sprawia, że można bez zmęczenia uprzątnąć cały ogród.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i ich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.