dom w Twoich rękach

Baterie i akcesoria

Poznaj nowy wymiar prac w ogrodzie i wokół domu.

Bez kabli, bez problemów!

Ostre cięcie!

Ostre cięcie!
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu HGE firmy Kärcher

Niezależnie od tego, czy jego zadaniem jest zapewnienie nam prywatności, wyznaczenie granicy nieruchomości, czy po prostu służy do dekoracji: żywopłot jest piękny, tylko wtedy, gdy jest zadbany. Kärcher oferuje właściwe rozwiązanie, by żywopłot w Twoim ogrodzie zawsze zachwycał. Poręczne nożyce do żywopłotu HGE z bateriami 18 lub 36 V to gwarancja precyzyjnego cięcia i doskonałych efektów stylizacji zieleni. Ergonomia pracy i dostępne akcesoria dodatkowe sprawiają, że produkt niemieckiej firmy wyróżnia się znacznie spośród konkurencji.

Nożyce akumulatorowe HGE 18 V

Diamentowo szlifowane ostrza umożliwiają naprawdę precyzyjne cięcia. Długość ostrza w nożycach HGE 18 V wynosi 45 cm oraz wynosi ona  50 cm. Dzięki unikatowej funkcji piłowania bez trudu przetniesz też grubsze gałęzie. Jest to możliwe dzięki temu, że przednia część listwy tnącej (brzeszczotu) ma szerszy rozstaw zębów. Nożyce HGE 18  posiadają osłonę ostrza. Urządzenie podmiata ścięte pędy na ziemię, dzięki czemu można je łatwo usunąć. Uchwyt można regulować w zakresie od 0° do 180°,co ułatwia cięcie zarówno w poziomie, jak i w pionie. Oznacza to, że nadgarstek jest odciążony a praca jest wygodna i ergonomiczna.

Nożyce akumulatorowe HGE 36 V

Niezależnie, czy  przycinasz żywopłot do konkretnego kształtu czy tylko podcinasz: dzięki diamentowo szlifowanemu ostrzu długości 60 cm nożyce HGE 36 zapewniają najlepsze możliwe rezultaty. W zależności od zadania użytkownik może wybierać poziom mocy oraz prędkości  . Obrotowy uchwyt, który można ustawić w pięciu różnych pozycjach, sprawia, że ​​praca w ogrodzie jest  bardzo wygodna. Nożyce HGE  36 V mają również funkcję cięcia, osłonę ostrza oraz funkcję podmiatania ściętych pędów.

Oba modele nożyc HGE są wyposażone w blokadę, która zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu. Nożyce do żywopłotu są automatycznie wyłączane, gdy tylko jedna ręka opuści uchwyt, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy w ogrodzie.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i lich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.