dom w Twoich rękach

Baterie i akcesoria

Poznaj nowy wymiar prac w ogrodzie i wokół domu.

Bez kabli, bez problemów!

Perfekcja w każdym calu

Perfekcja w każdym calu
Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów Kärcher

Przycinanie trawy przy krawędziach i w trudno dostępnych miejscach często nie jest naszym priorytetem podczas prac ogrodowych. A szkoda. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, i to właśnie perfekcyjne wykończenie i detale nadają naszemu zielonemu zaciszu wyjątkowy sznyt. Dotyczy to też precyzyjnego cięcia krzewów. Dlaczego nie zabawić się w rzeźbiarza i nie wyczarować w swym ogrodzie pięknych kształtów? Z nożycami akumulatorowymi Kärcher ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Zasilane bateryjnie nożyce Kärcher GSH 18-20 (18 V) przydadzą się każdemu ogrodniczemu perfekcjoniście, a także wszystkim tym, którzy do tego miana aspirują. Nożyce to sprzęt 2 w 1 - poradzą sobie zarówno z przycinaniem trawy jak i krzewów.

Nieskomplikowana i bezpieczna obsługa

Nożyce GSH 18-20 można szybko i łatwo złożyć, dzięki czemu są natychmiast gotowe do użycia. Noże szlifowane, wykończone diamentowo z dwustronnymi krawędziami tnącymi zapewniają dokładne i precyzyjne cięcie przy przycinaniu krawędzi trawnika wokół domu, klombu lub patio, a także podczas formowania krzewów. Bardzo wydajna praca jest możliwa dzięki długości koszenia 20 centymetrów (ostrze krzewów) i szerokości koszenia 12 centymetrów (ostrze do trawy). Gumowy i ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort podczas prac ogrodowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o trawniki, czy krzewy – system mocowania  umożliwia nieskomplikowaną zmianę między ostrzem do krzewów a nożem do trawy bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Hartowana listwa do kształtowania krzewów wyposażona w system szybkiego, beznarzędziowego montażu i demontażu sprawi, że w swym ogrodzie stworzysz dowolną aranżację. Sprytny pomocnik ogrodowy o wadze 1,3 kg ma również blokadę bezpieczeństwa, która zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu nożyc. Po zakończeniu pracy nożyce GSH 18-20 można przechowywać bardzo ergonomicznie i wygodnie.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i ich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.