dom w Twoich rękach

Baterie i akcesoria

Poznaj nowy wymiar prac w ogrodzie i wokół domu.

Bez kabli, bez problemów!

Zdmuchnij cały ten brud

Zdmuchnij cały ten brud
Dmuchawy akumulatorowe LBL 4 i LBL 2 marki Kärcher

Choć ich nie zapraszamy, one i tak nas odwiedzą. Ci nieproszeni goście na naszej posesji to zabrudzenia: liście, pozostałości po pracach ogrodowych, ścięte gałązki i tak dalej. Nic tak nie psuje naszej pieczołowicie zaplanowanej aranżacji ogrodu jak takie „niespodzianki”. Kärcher prezentuje wydajne urządzenie dostępne w dwóch wariantach. Dmuchawy ogrodowe zasilane bateryjnie LBL to rozwiązanie, które pozwala usunąć wszelkie szpecące nasz ogród elementy. Mocniejszy wariant LBL 4 zasilany jest baterią 36 V, a podstawowy LBL 2 - baterią 18 V.

Jedno urządzenie – moc możliwości

Oba warianty dmuchawy LBL są wyposażone w odłączaną tubę oraz płaską dyszę, którą można wykorzystać w razie potrzeby. Dzięki temu liście i luźne zabrudzenia można skutecznie usuwać ze szczególnie dużych powierzchni wokół domu i garażu. Płaska dysza służy do precyzyjnego czyszczenia, aby formować liście w stosy czy usuwać bardziej precyzyjnie na przykład płatki kwiatów. Brud i mokre liście można łatwo usunąć za pomocą zintegrowanego skrobaka. Dzięki LBL 4 z akumulatorem 36 V użytkownicy mogą wybrać, czy wolą pracować z pełną mocą, czy na mniejszym poziomie mocy, korzystając z długiej żywotności baterii.

Lekkie, ergonomiczne, wydajne

Ergonomiczny uchwyt i  zredukowana waga zapewniają wygodną pracę bez zmęczenia. Sprzyjają temu także akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na stosowanie LBL 2 i LBL 4 w każdym miejscu niezależnie od zasilania elektrycznego. Po użyciu dmuchawy do liści są bardzo łatwe w przechowywaniu i zajmują mało miejsca dzięki odłączanej tubie.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i liczba ich stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.