dom w Twoich rękach

Ciśnieniowy pasjonat

Nie ma wokół domu takich zabrudzeń, jakim bym nie podołał.

Z odpowiednim sprzętem ogarnę wszystko!

Taki pomocnik przyda się w każdym domu i ogrodzie. Nasz test myjki ciśnieniowej Kärcher K 5 Premium

Taki pomocnik przyda się w każdym domu i ogrodzie. Nasz test myjki ciśnieniowej Kärcher K 5 Premium
Szukasz urządzenia, które pomoże ci wyczyścić taras, ogrodzenie, schody, meble ogrodowe czy umyć samochód? Wybierz Kärcher K 5 Premium Full Control Plus, a na pewno nie będziesz zawiedziony.

Kärcher K 5 Premium to mocna i wydajna maszyna do zastosowań w domowych warunkach. Chłodzony wodą silnik gwarantuje jego przedłużoną żywotność. Urządzenie jest proste w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki swojej budowie jest też bardzo stabilne,  a dołączone do zestawu środek do czyszczenia kamienia i przystawka T-Racer T 350 sprawiają, że bez problemu z pomocą urządzenia wyczyścimy niemal każdy zakamarek wokół naszego domu i w ogrodzie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus ułatwia dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni i pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych materiałów.

Lance są łatwe w montażu i proste w obsłudze.

Regulowanie ciśnienia wody odbywa się za pomocą przycisków +/- na pistolecie, który trzyma się w ręku, dzięki czemu łatwo jest kontrolować i zmieniać opcje pracy urządzenia. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD. Pierwsze ustawienie służy do czyszczenia np. drewnianych ogrodzeń, drugie - do mycia samochodu a trzecie, HARD do elewacji zewnętrznych, posadzek i innych trudnych zabrudzeń.

Przekręcenie Lancy Multi Jet 3-w-1 pozwala na łatwe przełączenie między dyszą rotacyjną, płaskim strumieniem, a możliwością nanoszenia środka czyszczącego.

Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego następuje prosto z opakowania, dzięki systemowi Plug’n’clean. Środki czyszczące Kärcher mają różne zastosowanie i są bardzo skuteczne w usuwaniu zabrudzeń. Gwarantują też bezpieczeństwo dla samego urządzenia.

Praktyczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i rozwijanie w czasie pracy oraz po jej zakończeniu, a także zdecydowanie ułatwia przechowywanie.

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus posiada wiele zastosowań. Z każdym z postawionych przez nas wyzwań poradziło sobie bardzo dobrze, skutecznie usuwając wszystkie zabrudzenia:

Ogród - czyści ogrodzenia, pergole

Taras - płytki i panele

Meble ogrodowe

Elewacje budynków, kamienne ogrodzenia

Rower

Samochód

Zastosowań myjki ciśnieniowej jest znacznie więcej, można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Jedno jest pewne, w każdym domu to urządzenie będzie skutecznym pomocnikiem w walce z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.