dom w Twoich rękach

Konkurs
ROZSTRZYGNIĘTY!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

Miejsce 1: Piotr Bałła

Kosiarka :)

A dlaczego?

Trawę widzę, widzę trawę!

Gdzie się nie rozejrzę, tam ona: zielona, pełna chwastów i ciągle wyprzedzająca mnie o krok. Albo nawet o dwa.

Moja kosiarka, rocznik... no, trochę już antyczny!, nie nadąża, a stara kosa trafia co rusz na kamień. Albo jakiś inny badyl.

Mam dosyć. Potrzebuję wzmocnić ogrodową ekipę o sprzęt niezawodny. Taki, co żadnej pracy się nie boi, nie spala przy nadgodzinach i potrafi narzucić tempo.

Akcja i...w roli głównej widzę LMO 18-36 BATTERY SET!

 

Miejsce 2: M. z Pilicy

Jak mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach – potrzebuję wszystkich urządzeń i to najlepiej w ilościach hurtowych. :) A zupełnie poważnie mówiąc: podwórko o powierzchni 28 arów, ponad 200 drzewek wymagających strzyżenia i podcinania to konieczność poświęcenia całej soboty przez kilka osób. Posiadając którekolwiek z tych urządzeń i to bez konieczności „biegania” z kablem sprawia, że praca będzie nie tylko przyjemniejsza, ale i bardziej bezpieczna. Sfotografowany ogród należy do moich rodziców i wygrana w konkursie byłaby dla nich wspaniałym prezentem – oboje obchodzą urodziny w wakacje.

 

Miejsce 3: W. z Ryk

Wokół mojego stawu w ogrodzie jest wiele niesamowitych, ale też trudno dostępnych dla zwykłej kosiarki zakamarków. Zbyt bliskie koszenie terenu wokół stawu równa się kąpieli w stawie, czego o mały włos nie jeden raz bym doświadczyła. Idealna do mojego ogrodu byłaby więc podkaszarka, która zlikwiduje kępy wysokich traw w trudno dostępnych miejscach. Ładnie zagospodarowany teraz wokół stawu to wizytówka mojego ogrodu, dlatego też podczas rodzinnych spotkań zawsze chce aby prezentował się doskonale.

NAGRODY

1 Miejsce


Piotr Bałła


(Kosiarka LMO 18-36
BATTERY SET)

2 Miejsce


M. z Pilicy


(Nożyce do żywopłotu HGE 36-60
BATTERY SET)

3 Miejsce


W. z Ryk


(Podkaszarka LTR 36-33
BATTERY SET)