dom w Twoich rękach

Mistrzyni nawadniania

Praca w ogrodzie nigdy nie była przyjemniejsza.

Odpowiedni sprzęt i nastawienie to ogrodowy zestaw idealny!

Przywitaj lato…z pompą!

Przywitaj lato…z pompą!
Awaria pralki i mini powódź w łazience. Oczko wodne, w którym chcemy wymienić wodę na nową. Zalana piwnica po wielkiej burzy. Co łączy te sytuacje? Konieczność szybkiego i skutecznego usunięcia wody. We wszystkich tych przypadkach nieodzowna jest pompa zanurzeniowa. Ciekawym produktem w ofercie Kärcher jest model SP 5 Dual. Jest to urządzenie wyjątkowe, gdyż potrafi wypompowywać zarówno wodę brudną (do 20mm średnicy zanieczyszczeń) jak i czystą. W tym drugim przypadku potrafi wypompować całą wodę, tak że podłoga po pracy urządzenia, jest niemal sucha, jak po umyciu mopem.

Funkcja płaskiego wybierania wody czystej to główna zaleta tego urządzenia. Ale warto też wspomnieć o tym, że model SP 5 Dual posiada ceramiczny pierścień uszczelniający, co znacząco wydłuża żywotność urządzenia. Poziom wypompowywania wody wyregulować można za pomocą pływaka.


Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność dwóch modeli, bo radzi sobie zarówno z wodą brudną (o maksymalnej wielkości zanieczyszczeń nie przekraczającej 20 mm) jak i czystą oraz wypompowywaniem płaskim wody co zapewnia mu niespotykanie szeroki zakres zastosowań.